[email protected] | Tel : (0212) 283 29 13

Seçme ve Yerleştirme

Seçme-ve-Yerleştirme

Kurumlar için verilen hatalı istihdam kararları; emek/iş gücü kaybının yanında zaman israfı olması nedeniyle telafisi olmayan sorunları beraberinde getirmesi kuvvetle muhtemeldir.
Etkili bir insan kaynakları firması bu tür olasılıkları minimize eder, ana iş kolunuza odaklanmanıza yardımcı olur.

River Akademi’de İşe Alım:

Edindiği tecrübe ve bilginin harmanıyla şekillenen hatasıza yakın tahminin yanında bilimsel çalışmaların ışığında elde edilmiş doğruluğu kanıtlanmış testler sayesinde pozisyona en uygun çalışanı/çalışanları hizmetinize sunar. Size sadece karar vermek kalır.
Uyguladığı;

  •   KİŞİLİK ANALİZİ,
  •   DUYGUSAL ZEKA,
  •  YETENEK

Testleriyle beraber özgeçmiş ve performans analizleriyle birlikte ortaya çıkan durum ile pozisyonu ilişkilendirilip çalışacağı kuruma vereceği maximum fayda hesaplanabilmektedir.

River Akademi’nin işe alım süreçlerinde esas; şirketin ihtiyaçlarını ön plana çıkarmanın yanında kişisel tercihlerinizi de dikkate alır.

River Akademi için; şirketin iklimi, çalışanın uyumu, çalışanın yaratıcılığı kadar önemlidir.

River Akademi, ‘İşe Alım’da performans ve kişilik testlerini uygulayarak işe alacakları kişi hakkında çok açık bir fikir edinip, en doğru kararı verir. Kararlarını engin tecrübe ve gerçek veriler üzerinden yaparak işe alım riskini en aza düşürür. Böylece firmalar ve çalışanları için doğru seçimler daha sağlıklı yapılmış olur.
İşe doğru kişiyi almanın dışında içeride bulunan elemanlarını yakından tanımak ve doğru bir şekilde yönetmek de o firmanın verimliliğini artıracak ve büyümesini sağlayacaktır. Kişilik testleri sayesinde kendi çalışanlarını daha yakından tanıyacaklar ve üretkenliklerini artırabilecekler.

Bir Cevap Yazın