[email protected] | Tel : (0212) 283 29 13

Hakkımızda

River-Akademi

2007 yılında ‘Yönetim Hizmetleri’ vermek üzere yola çıkan River Akademi; genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle kalite ve güven esaslı hizmet vermektedir.

River Akademi; sizler için yönetimi ve takibi oldukça zaman ve iş kaybına sebep olan;  Seçme ve Yerleştirme, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Bordrolama alanlarında profesyonel ekibiyle sizin iş yükünüzü üstlenir ve asıl işinizle ilgilenmeniz için gerekli zamanı size kazandırır.

River Akademi; her zaman ihtiyaç duyacağınız bu hizmetleri verirken, sıradan bir yol tercih ederek değil de isteğiniz doğrultusunda, bu hizmetleri bir bütün olarak ve sizin için en verimli olabilecek şekilde tasarlar.

River Akademi; en doğru adayı seçerken firmanızın nabzına uyum sağlayacak elemanı, hem uzman kadrosuyla hem de uzman psikologlar ile değerlendirerek pozisyon için en doğru kişiyi bulmanıza yardımcı olur.

MİSYONUMUZ,

Birlikte çalıştığımız, sorumluluğunu üstlendiğimiz, kuruluşların ve çalışanlarının gelişimi için ekonomik, uygulanabilir çözümler üretmek.

VİZYONUMUZ,

Atılımcı, yenilikçi, sürdürülebilir, bilgi paylaşımına açık, verimliliği hedefleyen, kuruluş ve kişiye özel stratejik uygulamalar yapmak.

DEĞERLERİMİZ

Özenliyiz;

Deneyimli ekibimiz ile yaptığımız işi tüm detaylarıyla, özenle takip ediyoruz.

Güveniliriz;

Bizimle paylaştığınız bilgiler asla 3. Kişi ya da kurumlarla asla paylaşılmaz. Gizlilik esaslı çalışıyoruz.

İhtiyaçlarınıza Değer Veriyoruz;

İstediğiniz hizmeti verirken sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, size değer katabilecek bir hizmet anlayışına sahibiz.

Zamanınıza Önem Veriyoruz;

Sizin için zaman kaybına sebep olabilecek işleri uzman kadromuzla üstleniyor ve bu işler için vakit harcamanızın önüne geçiyoruz.