[email protected] | Tel : (0212) 283 29 13

İnsan Kaynakları

River Akademi İnsan Kaynakları

Çalışma ortamında bireyin işe alınmasından, uyum eğitimine, ücret ayarlamasına, işletme ile olan hukuksal bağına, verimliliğine, performans değerlemesine, bireysel ve toplumsal gereksinimlerinin karşılanmasına ve nihayet işten ayrılmasına kadar geçen tüm süreçler, profesyonel bir insan kaynakları yönetim ekibinin omuzlarında yükselir.

Personel İstihdamı ile ana işkollarına yoğunlaşan ve kaynaklarını bu alanlarda en iyi olmaya çalışan şirketler, diğer işletme fonksiyonlarını da konunun uzmanlarından hizmet alarak çözümleyip maliyet avantajı yaratma, daha yüksek ürün-hizmet kalitesine ulaşmaktadırlar.

River Akademi deneyimli kadrosu ile tüm iş gücü istihdamına yönelik uzman kadroları veya dönemsel çalışmaları istekleriniz doğrultusunda size özel çözümleri iş yükü, maliyetleri ve riskleri minimize ederek bürokratik işlemlerden arınmış, ihtiyaçlara uygun gerçekçi çözümleri zamanında sunar.

River Akademi; üretkenlik, motivasyon, kişilik ve bilgi arasındaki ilişkiyi göz önünde bulundurarak verimliliği test edilmiş ve kanıtlanmış yöntemleri kullanarak üretken, yaratıcı ve geliştirici insanları işe alır ve böylece şirketinizin verimliliği artırırken büyümesine de destek olur.

Bir Cevap Yazın